EEU-FS1V331L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEU-FS1V331L
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V THRU HOLE
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie EEU-FS1V331L
Číslo dielu EEU-FS1V331L Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 330UF 20% 35V THRU HOLE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria FS Ripple Current @ nízkej frekvencie 868mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.24A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená EEUFS1V331L
P122411
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.51mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 41 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.650" (16.51mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
EEU-FS1V182S
EEU-FS1V182S
výrobcovia: Panasonic
popis: CAP ALUM 1800UF 20% 35V T/H
Skladom: 96570 pcs
Stiahnuť ▼: EEU-FS1V182S.pdf
RFQ
EEU-FS1V272B
EEU-FS1V272B
výrobcovia: Panasonic
popis: CAP ALUM 2700UF 20% 35V T/H
Skladom: 84099 pcs
Stiahnuť ▼: EEU-FS1V272B.pdf
RFQ
EEU-FS1V331LB
EEU-FS1V331LB
popis: CAP ALUM 330UF 20% 35V THRU HOLE