EEU-EB2C470
PanasonicPanasonic
EEU-EB2C470 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEU-EB2C470
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
listoch: EEU-EB2C470.pdf
  • správa
Špecifikácie EEU-EB2C470
Číslo dielu EEU-EB2C470 Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 206149 pcs Dátový hárok EEU-EB2C470.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria EB Ripple Current @ nízkej frekvencie 330mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená EEUEB2C470
P5902
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose