EEF-UD0D331LR
PanasonicPanasonic
EEF-UD0D331LR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEF-UD0D331LR
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
listoch: EEF-UD0D331LR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie EEF-UD0D331LR
Číslo dielu EEF-UD0D331LR Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91968 pcs Dátový hárok EEF-UD0D331LR.pdf
Napätie - hodnotené 2V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) séria SP-Cap UD
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 2917 (7343 Metric) Ostatné mená PCE4270CT
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 9 mOhm
Detailný popis 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF