EEF-ST0D331R
PanasonicPanasonic
EEF-ST0D331R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEF-ST0D331R
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
listoch: EEF-ST0D331R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie EEF-ST0D331R
Číslo dielu EEF-ST0D331R Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 62654 pcs Dátový hárok EEF-ST0D331R.pdf
Napätie - hodnotené 2V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) séria SP-Cap ST
Ripple Current @ High Frequency 7.5A @ 100kHz hodnotenie -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 2917 (7343 Metric)
Ostatné mená PCE5049CT Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.059" (1.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 6 mOhm
Detailný popis 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF