EEF-LS0D221R
PanasonicPanasonic
EEF-LS0D221R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEF-LS0D221R
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
listoch: EEF-LS0D221R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie EEF-LS0D221R
Číslo dielu EEF-LS0D221R Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 81530 pcs Dátový hárok EEF-LS0D221R.pdf
Napätie - hodnotené 2V typ Polymer
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) séria SP-Cap LS
Ripple Current @ High Frequency 7.5A @ 100kHz hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2917 (7343 Metric)
Ostatné mená EEFLS0D221R Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.028" (0.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 6 mOhm
Detailný popis 220µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF