EEE-TPV470XAP
PanasonicPanasonic
EEE-TPV470XAP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-TPV470XAP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
listoch: 1.EEE-TPV470XAP.pdf2.EEE-TPV470XAP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-TPV470XAP
Číslo dielu EEE-TPV470XAP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 178732 pcs Dátový hárok 1.EEE-TPV470XAP.pdf2.EEE-TPV470XAP.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria TP Ripple Current @ nízkej frekvencie 128.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 197mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4932CT
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.303" (7.70mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C
kapacitné 47µF aplikácia Automotive, High Temperature Reflow