EEE-TP1J751V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-TP1J751V
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
listoch: 1.EEE-TP1J751V.pdf2.EEE-TP1J751V.pdf3.EEE-TP1J751V.pdf4.EEE-TP1J751V.pdf5.EEE-TP1J751V.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-TP1J751V
Číslo dielu EEE-TP1J751V Výrobca Panasonic
popis FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria TP Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená EEETP1J751V
P123476TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 95 mOhm @ 100kHz
Detailný popis 750µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 95 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C kapacitné 750µF