EEE-TP1E221AP
PanasonicPanasonic
EEE-TP1E221AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-TP1E221AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-TP1E221AP
Číslo dielu EEE-TP1E221AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria TP Ripple Current @ nízkej frekvencie 325mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4930DKR
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 125°C
kapacitné 220µF aplikácia Automotive, High Temperature Reflow