EEE-TC1A331UP
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-TC1A331UP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS
listoch: 1.EEE-TC1A331UP.pdf2.EEE-TC1A331UP.pdf3.EEE-TC1A331UP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-TC1A331UP
Číslo dielu EEE-TC1A331UP Výrobca Panasonic
popis ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 107393 pcs Dátový hárok 1.EEE-TC1A331UP.pdf2.EEE-TC1A331UP.pdf3.EEE-TC1A331UP.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria TCU Ripple Current @ nízkej frekvencie 266.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 410mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE5253CT
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 200 mOhm @ 100kHz Detailný popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
kapacitné 330µF aplikácia Automotive, High Temperature Reflow