EEE-FTV151XAP
PanasonicPanasonic
EEE-FTV151XAP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FTV151XAP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD
Referenčná cena (v amerických dolároch)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FTV151XAP
Číslo dielu EEE-FTV151XAP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria FT Ripple Current @ nízkej frekvencie 390mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená EEEFTV151XAP
PCE5017TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 160 mohm @ 100kHz Detailný popis 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 160 mohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia Automotive