EEE-FPC470UAR
PanasonicPanasonic
EEE-FPC470UAR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FPC470UAR
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
listoch: 1.EEE-FPC470UAR.pdf2.EEE-FPC470UAR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FPC470UAR
Číslo dielu EEE-FPC470UAR Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 586973 pcs Dátový hárok 1.EEE-FPC470UAR.pdf2.EEE-FPC470UAR.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria FP Ripple Current @ nízkej frekvencie 156mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená EEEFPC470UAR
PCE4531TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 360 mOhm @ 100kHz Detailný popis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 360 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia Automotive