EEE-FP1V330AP
PanasonicPanasonic
EEE-FP1V330AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FP1V330AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
listoch: 1.EEE-FP1V330AP.pdf2.EEE-FP1V330AP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FP1V330AP
Číslo dielu EEE-FP1V330AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 531718 pcs Dátový hárok 1.EEE-FP1V330AP.pdf2.EEE-FP1V330AP.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria FP Ripple Current @ nízkej frekvencie 195mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená EEEFP1V330AP
PCE4551TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 260 mOhm @ 100kHz Detailný popis 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 260 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 33µF aplikácia Automotive