EEE-FKC151XAP
PanasonicPanasonic
EEE-FKC151XAP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FKC151XAP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
listoch: 1.EEE-FKC151XAP.pdf2.EEE-FKC151XAP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FKC151XAP
Číslo dielu EEE-FKC151XAP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 188872 pcs Dátový hárok 1.EEE-FKC151XAP.pdf2.EEE-FKC151XAP.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria FK Ripple Current @ nízkej frekvencie 182mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 280mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4401CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 340 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF