EEE-FK1V331GP
PanasonicPanasonic
EEE-FK1V331GP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FK1V331GP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
listoch: 1.EEE-FK1V331GP.pdf2.EEE-FK1V331GP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FK1V331GP
Číslo dielu EEE-FK1V331GP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 106858 pcs Dátový hárok 1.EEE-FK1V331GP.pdf2.EEE-FK1V331GP.pdf
Napätie - hodnotené 35V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria FK Ripple Current @ nízkej frekvencie 637.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4322DKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 80 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF