EEE-FK1E331AP
PanasonicPanasonic
EEE-FK1E331AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FK1E331AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
listoch: 1.EEE-FK1E331AP.pdf2.EEE-FK1E331AP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FK1E331AP
Číslo dielu EEE-FK1E331AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 247565 pcs Dátový hárok 1.EEE-FK1E331AP.pdf2.EEE-FK1E331AP.pdf
Napätie - hodnotené 25V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria FK Ripple Current @ nízkej frekvencie 390mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená EEEFK1E331AP
PCE4417TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 160 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF