EEE-FK1C331AP
PanasonicPanasonic
EEE-FK1C331AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FK1C331AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
listoch: 1.EEE-FK1C331AP.pdf2.EEE-FK1C331AP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FK1C331AP
Číslo dielu EEE-FK1C331AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 120133 pcs Dátový hárok 1.EEE-FK1C331AP.pdf2.EEE-FK1C331AP.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria FK Ripple Current @ nízkej frekvencie 390mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4404CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 160 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF