EEE-FC1C680AP
PanasonicPanasonic
EEE-FC1C680AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FC1C680AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 16V SMD
listoch: 1.EEE-FC1C680AP.pdf2.EEE-FC1C680AP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FC1C680AP
Číslo dielu EEE-FC1C680AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 68UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 203805 pcs Dátový hárok 1.EEE-FC1C680AP.pdf2.EEE-FC1C680AP.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria FC Ripple Current @ nízkej frekvencie 172.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4346CT
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 400 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.244" (6.20mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 68µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 68µF aplikácia Automotive