EEE-FC1C221AP
PanasonicPanasonic
EEE-FC1C221AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FC1C221AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
listoch: 1.EEE-FC1C221AP.pdf2.EEE-FC1C221AP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FC1C221AP
Číslo dielu EEE-FC1C221AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 303705 pcs Dátový hárok 1.EEE-FC1C221AP.pdf2.EEE-FC1C221AP.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria FC Ripple Current @ nízkej frekvencie 502.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená EEEFC1C221AP
PCE4348TR
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 150 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 220µF