EEE-FC1A151AP
PanasonicPanasonic
EEE-FC1A151AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FC1A151AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
listoch: 1.EEE-FC1A151AP.pdf2.EEE-FC1A151AP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FC1A151AP
Číslo dielu EEE-FC1A151AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 433896 pcs Dátový hárok 1.EEE-FC1A151AP.pdf2.EEE-FC1A151AP.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria FC Ripple Current @ nízkej frekvencie 172.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená EEEFC1A151AP
PCE4339TR
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 400 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.244" (6.20mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF