EEE-FC0J101AP
PanasonicPanasonic
EEE-FC0J101AP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-FC0J101AP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
listoch: 1.EEE-FC0J101AP.pdf2.EEE-FC0J101AP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-FC0J101AP
Číslo dielu EEE-FC0J101AP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 421820 pcs Dátový hárok 1.EEE-FC0J101AP.pdf2.EEE-FC0J101AP.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria FC Ripple Current @ nízkej frekvencie 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená PCE4332DKR
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 1 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.213" (5.40mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF