EEE-1HA330P
PanasonicPanasonic
EEE-1HA330P Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-1HA330P
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
listoch: 1.EEE-1HA330P.pdf2.EEE-1HA330P.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-1HA330P
Číslo dielu EEE-1HA330P Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 475386 pcs Dátový hárok 1.EEE-1HA330P.pdf2.EEE-1HA330P.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria S Ripple Current @ nízkej frekvencie 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 187mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená EEE1HA330P
PCE3923TR
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.402" (10.20mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 33µF aplikácia Automotive