EEE-0JA331XP
PanasonicPanasonic
EEE-0JA331XP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EEE-0JA331XP
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
listoch: 1.EEE-0JA331XP.pdf2.EEE-0JA331XP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • správa
Špecifikácie EEE-0JA331XP
Číslo dielu EEE-0JA331XP Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 851977 pcs Dátový hárok 1.EEE-0JA331XP.pdf2.EEE-0JA331XP.pdf
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria S Ripple Current @ nízkej frekvencie 188mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 319.6mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená EEE0JA331XP
PCE3861TR
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.303" (7.70mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 330µF aplikácia Automotive