ECW-FD2W475KB
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECW-FD2W475KB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 4.7UF 10% 450VDC RADIAL
listoch: 1.ECW-FD2W475KB.pdf2.ECW-FD2W475KB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
300 pcs
  • správa
Špecifikácie ECW-FD2W475KB
Číslo dielu ECW-FD2W475KB Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 4.7UF 10% 450VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76363 pcs Dátový hárok 1.ECW-FD2W475KB.pdf2.ECW-FD2W475KB.pdf
Napätie - DC 450V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.996" L x 0.421" W (25.30mm x 10.70mm) séria ECW-F(D)
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená ECWFD2W475KB
Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Rozostup vedenia 0.591" (15.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.843" (21.40mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 4.7µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 4.7µF aplikácia EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT