ECW-FD2W334KB
PanasonicPanasonic
ECW-FD2W334KB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECW-FD2W334KB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.33UF 10% 450VDC RAD
listoch: 1.ECW-FD2W334KB.pdf2.ECW-FD2W334KB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ECW-FD2W334KB
Číslo dielu ECW-FD2W334KB Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 0.33UF 10% 450VDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 361363 pcs Dátový hárok 1.ECW-FD2W334KB.pdf2.ECW-FD2W334KB.pdf
Napätie - DC 450V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.496" L x 0.220" W (12.60mm x 5.60mm) séria ECW-F(D)
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená ECWFD2W334KB
P16720
Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.606" (15.40mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 0.33µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 0.33µF aplikácia EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT