ECW-FD2W274KB
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECW-FD2W274KB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.27UF 10% 450VDC RAD
listoch: 1.ECW-FD2W274KB.pdf2.ECW-FD2W274KB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
900 pcs
  • správa
Špecifikácie ECW-FD2W274KB
Číslo dielu ECW-FD2W274KB Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 0.27UF 10% 450VDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 284172 pcs Dátový hárok 1.ECW-FD2W274KB.pdf2.ECW-FD2W274KB.pdf
Napätie - DC 450V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.472" L x 0.209" W (12.00mm x 5.30mm) séria ECW-F(D)
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená ECWFD2W274KB
Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.591" (15.00mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 0.27µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 0.27µF aplikácia EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT