ECW-FD2W155KB
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECW-FD2W155KB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 1.5UF 10% 450VDC RADIAL
listoch: 1.ECW-FD2W155KB.pdf2.ECW-FD2W155KB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ECW-FD2W155KB
Číslo dielu ECW-FD2W155KB Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 1.5UF 10% 450VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 171160 pcs Dátový hárok 1.ECW-FD2W155KB.pdf2.ECW-FD2W155KB.pdf
Napätie - DC 450V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.689" L x 0.366" W (17.50mm x 9.30mm) séria ECW-F(D)
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená ECWFD2W155KB
Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 1.5µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 1.5µF aplikácia EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT