ECW-FD2W124JB
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECW-FD2W124JB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.12UF 5% 450VDC RADIAL
listoch: 1.ECW-FD2W124JB.pdf2.ECW-FD2W124JB.pdf
  • správa
Špecifikácie ECW-FD2W124JB
Číslo dielu ECW-FD2W124JB Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 0.12UF 5% 450VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 274663 pcs Dátový hárok 1.ECW-FD2W124JB.pdf2.ECW-FD2W124JB.pdf
Napätie - DC 450V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±5% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.496" L x 0.181" W (12.60mm x 4.60mm) séria ECW-F(D)
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená ECWFD2W124JB
Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 0.12µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 0.12µF aplikácia EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT