ECW-FD2J684KB
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECW-FD2J684KB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.68UF 10% 630V RADIAL
listoch: 1.ECW-FD2J684KB.pdf2.ECW-FD2J684KB.pdf3.ECW-FD2J684KB.pdf
  • správa
Špecifikácie ECW-FD2J684KB
Číslo dielu ECW-FD2J684KB Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 0.68UF 10% 630V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 140784 pcs Dátový hárok 1.ECW-FD2J684KB.pdf2.ECW-FD2J684KB.pdf3.ECW-FD2J684KB.pdf
Napätie - DC 630V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.701" L x 0.366" W (17.80mm x 9.30mm) séria ECW-F(D)
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená ECWFD2J684KB
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.756" (19.20mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 0.68µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 0.68µF
aplikácia EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ECW-FD2J684KC
ECW-FD2J684KC
výrobcovia: Panasonic
popis: CAP FILM 0.68UF 10% 630V RADIAL