ECW-FD2J563KB
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECW-FD2J563KB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.056UF 10% 630V RADIAL
listoch: 1.ECW-FD2J563KB.pdf2.ECW-FD2J563KB.pdf3.ECW-FD2J563KB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ECW-FD2J563KB
Číslo dielu ECW-FD2J563KB Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 0.056UF 10% 630V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 304932 pcs Dátový hárok 1.ECW-FD2J563KB.pdf2.ECW-FD2J563KB.pdf3.ECW-FD2J563KB.pdf
Napätie - DC 630V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.496" L x 0.185" W (12.60mm x 4.70mm) séria ECW-F(D)
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená ECWFD2J563KB
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.516" (13.10mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 0.056µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 0.056µF