ECW-FD2J475KB
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECW-FD2J475KB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 4.7UF 10% 630V RADIAL
listoch: 1.ECW-FD2J475KB.pdf2.ECW-FD2J475KB.pdf3.ECW-FD2J475KB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie ECW-FD2J475KB
Číslo dielu ECW-FD2J475KB Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 4.7UF 10% 630V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 54333 pcs Dátový hárok 1.ECW-FD2J475KB.pdf2.ECW-FD2J475KB.pdf3.ECW-FD2J475KB.pdf
Napätie - DC 630V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.996" L x 0.720" W (25.30mm x 18.30mm) séria ECW-F(D)
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená ECWFD2J475KB
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Rozostup vedenia 0.591" (15.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.138" (28.90mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 4.7µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 4.7µF