ECW-FD2J474JB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECW-FD2J474JB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.47UF 5% 630V RADIAL
listoch: 1.ECW-FD2J474JB.pdf2.ECW-FD2J474JB.pdf3.ECW-FD2J474JB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie ECW-FD2J474JB
Číslo dielu ECW-FD2J474JB Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 0.47UF 5% 630V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 146147 pcs Dátový hárok 1.ECW-FD2J474JB.pdf2.ECW-FD2J474JB.pdf3.ECW-FD2J474JB.pdf
Napätie - DC 630V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±5% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.701" L x 0.307" W (17.80mm x 7.80mm) séria ECW-F(D)
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená ECWFD2J474JB
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.697" (17.70mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 0.47µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 0.47µF