ECW-F2124JB
PanasonicPanasonic
ECW-F2124JB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECW-F2124JB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL
listoch: ECW-F2124JB.pdf
  • správa
Špecifikácie ECW-F2124JB
Číslo dielu ECW-F2124JB Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4647 pcs Dátový hárok ECW-F2124JB.pdf
Napätie - DC 250V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±5% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) séria ECW-F(B)
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená ECWF2124JB
PF2124
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.591" (15.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.630" (16.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 0.12µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 0.12µF