ECO-S2DP471BA
PanasonicPanasonic
ECO-S2DP471BA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECO-S2DP471BA
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
listoch: ECO-S2DP471BA.pdf
  • správa
Špecifikácie ECO-S2DP471BA
Číslo dielu ECO-S2DP471BA Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5238 pcs Dátový hárok ECO-S2DP471BA.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.866" Dia (22.00mm)
séria TS-UP Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.85A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.59A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená ECOS2DP471BA
P6120
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 388 mOhm @ 120Hz
Detailný popis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 388 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 470µF