ECO-S2DB561DA
PanasonicPanasonic
ECO-S2DB561DA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECO-S2DB561DA
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
listoch: ECO-S2DB561DA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie ECO-S2DB561DA
Číslo dielu ECO-S2DB561DA Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 40796 pcs Dátový hárok ECO-S2DB561DA.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria TS-HB Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.71A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená ECOS2DB561DA
P10110
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - sedenie (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 355 mOhm @ 120Hz
Detailný popis 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 355 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 560µF