ECK-THC471KB
PanasonicPanasonic
ECK-THC471KB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECK-THC471KB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP CER 470PF 250VAC Y5P 2-SMD
listoch: ECK-THC471KB.pdf
  • správa
Špecifikácie ECK-THC471KB
Číslo dielu ECK-THC471KB Výrobca Panasonic
popis CAP CER 470PF 250VAC Y5P 2-SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5725 pcs Dátový hárok ECK-THC471KB.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±10%
Hrúbka (Max) 0.098" (2.50mm) Teplotný koeficient Y5P (B)
Veľkosť / rozmer 0.268" L x 0.177" W (6.80mm x 4.50mm) séria ECK
hodnotenie Y1 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2-SMD Ostatné mená ECKTHC471KB
P15542TR
Prevádzková teplota -25°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl Gull Wing
Rozostup vedenia 0.315" (8.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 470pF ±10% 250V Ceramic Capacitor Y5P (B) 2-SMD
kapacitné 470pF aplikácia Safety