ECK-TFC101KB
PanasonicPanasonic
ECK-TFC101KB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECK-TFC101KB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP CER 100PF 250VAC Y5P SMD
listoch: ECK-TFC101KB.pdf
  • správa
Špecifikácie ECK-TFC101KB
Číslo dielu ECK-TFC101KB Výrobca Panasonic
popis CAP CER 100PF 250VAC Y5P SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4974 pcs Dátový hárok ECK-TFC101KB.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±10%
Hrúbka (Max) 0.091" (2.30mm) Teplotný koeficient Y5P (B)
Veľkosť / rozmer 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm) séria ECK
hodnotenie Y2 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená ECKTFC101KB
P11428TR
Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 100pF ±10% 250V Ceramic Capacitor Y5P (B) Nonstandard SMD
kapacitné 100pF aplikácia Safety