ECK-T3D331KB
PanasonicPanasonic
ECK-T3D331KB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECK-T3D331KB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP CER 330PF 2KV Y5P SMD
listoch: ECK-T3D331KB.pdf
  • správa
Špecifikácie ECK-T3D331KB
Číslo dielu ECK-T3D331KB Výrobca Panasonic
popis CAP CER 330PF 2KV Y5P SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4784 pcs Dátový hárok ECK-T3D331KB.pdf
Napätie - hodnotené 2000V (2kV) tolerancia ±10%
Hrúbka (Max) 0.110" (2.80mm) Teplotný koeficient Y5P (B)
Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm) séria ECK
hodnotenie - obal Original-Reel®
Balík / puzdro Nonstandard SMD Ostatné mená PCC2098DKR
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti High Voltage
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Nonstandard SMD
kapacitné 330pF aplikácia General Purpose