ECK-NVS331KB
PanasonicPanasonic
ECK-NVS331KB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECK-NVS331KB
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP CER 330PF 440VAC Y5P RADIAL
listoch: ECK-NVS331KB.pdf
  • správa
Špecifikácie ECK-NVS331KB
Číslo dielu ECK-NVS331KB Výrobca Panasonic
popis CAP CER 330PF 440VAC Y5P RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5817 pcs Dátový hárok ECK-NVS331KB.pdf
Napätie - hodnotené 440VAC tolerancia ±10%
Hrúbka (Max) - Teplotný koeficient Y5P (B)
Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm) séria VS
hodnotenie X1, Y2 obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená P11415CT
Prevádzková teplota -25°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl Formed Leads
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.472" (12.00mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±10% 440VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
kapacitné 330pF aplikácia Safety