ECJ-RVC1H331K
PanasonicPanasonic
ECJ-RVC1H331K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECJ-RVC1H331K
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ARRAY 330PF 50V NP0 1206
  • správa
Špecifikácie ECJ-RVC1H331K
Číslo dielu ECJ-RVC1H331K Výrobca Panasonic
popis CAP ARRAY 330PF 50V NP0 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±10%
Teplotný koeficient C0G, NP0 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria ECJ-R hodnotenie -
obal Original-Reel® Balík / puzdro 1206 (3216 Metric)
Ostatné mená P10598DKR Počet kondenzátorov 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.037" (0.95mm)
Dielektrický materiál Ceramic Detailný popis 330pF Isolated Capacitor 4 Array 50V C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Typ obvodu Isolated kapacitné 330pF