ECJ-RVB0J105M
PanasonicPanasonic
ECJ-RVB0J105M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECJ-RVB0J105M
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ARRAY 1.0UF 6.3V X5R 1206
  • správa
Špecifikácie ECJ-RVB0J105M
Číslo dielu ECJ-RVB0J105M Výrobca Panasonic
popis CAP ARRAY 1.0UF 6.3V X5R 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 6.3V tolerancia ±20%
Teplotný koeficient X5R Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria ECJ-R hodnotenie -
obal Original-Reel® Balík / puzdro 1206 (3216 Metric)
Ostatné mená P12976DKR Počet kondenzátorov 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.037" (0.95mm)
Dielektrický materiál Ceramic Detailný popis 1µF Isolated Capacitor 4 Array 6.3V X5R 1206 (3216 Metric)
Typ obvodu Isolated kapacitné 1µF