ECJ-2VC2A331J
PanasonicPanasonic
ECJ-2VC2A331J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECJ-2VC2A331J
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0805
  • správa
Špecifikácie ECJ-2VC2A331J
Číslo dielu ECJ-2VC2A331J Výrobca Panasonic
popis CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±5%
Hrúbka (Max) 0.037" (0.95mm) Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) séria ECJ
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená PCC1967CT
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapacitné 330pF aplikácia General Purpose