ECH-S1682JZ
PanasonicPanasonic
ECH-S1682JZ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECH-S1682JZ
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP FILM 6800PF 5% 100VDC RADIAL
listoch: ECH-S1682JZ.pdf
  • správa
Špecifikácie ECH-S1682JZ
Číslo dielu ECH-S1682JZ Výrobca Panasonic
popis CAP FILM 6800PF 5% 100VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5909 pcs Dátový hárok ECH-S1682JZ.pdf
Napätie - DC 100V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±5% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.472" L x 0.177" W (12.00mm x 4.50mm) séria ECHS(Z)
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená ECHS1682JZ
PS1682J
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.346" (8.80mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polyphenylene Sulfide (PPS)
Detailný popis 6800pF Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial kapacitné 6800pF