ECE-T2DP392FA
PanasonicPanasonic
ECE-T2DP392FA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECE-T2DP392FA
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 200V SNAP
listoch: ECE-T2DP392FA.pdf
  • správa
Špecifikácie ECE-T2DP392FA
Číslo dielu ECE-T2DP392FA Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 3900UF 20% 200V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4115 pcs Dátový hárok ECE-T2DP392FA.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.575" Dia (40.00mm)
séria T-UP hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ostatné mená ECET2DP392FA
P10047
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 3.150" (80.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 64 mOhm
Detailný popis 3900µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 64 mOhm 3000 Hrs @ 85°C kapacitné 3900µF