ECA-2DM101
PanasonicPanasonic
ECA-2DM101 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECA-2DM101
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
listoch: 1.ECA-2DM101.pdf2.ECA-2DM101.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie ECA-2DM101
Číslo dielu ECA-2DM101 Výrobca Panasonic
popis CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 164362 pcs Dátový hárok 1.ECA-2DM101.pdf2.ECA-2DM101.pdf
Napätie - hodnotené 200V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria M Ripple Current @ nízkej frekvencie 475mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 807.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená ECA-2DM101-ND
ECA2DM101
P19453
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 100µF aplikácia General Purpose