DZ2J27000L
PanasonicPanasonic
DZ2J27000L Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DZ2J27000L
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu DIODE ZENER 27V 200MW SMINI2
listoch: DZ2J27000L.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie DZ2J27000L
Číslo dielu DZ2J27000L Výrobca Panasonic
popis DIODE ZENER 27V 200MW SMINI2 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 507843 pcs Dátový hárok DZ2J27000L.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 27V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1V @ 10mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení SMini2-F5-B
séria - Výkon - Max 200mW
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro SC-90, SOD-323F
Ostatné mená DZ2J27000LCT Prevádzková teplota -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancia (Max) (Zz) 120 Ohms Detailný popis Zener Diode 27V 200mW ±5% Surface Mount SMini2-F5-B
Prúd - reverzné únik @ Vr 50nA @ 21V Číslo základnej časti DZ2J270