DSP1A-L2-DC12V-R
PanasonicPanasonic
DSP1A-L2-DC12V-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DSP1A-L2-DC12V-R
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V
listoch: DSP1A-L2-DC12V-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie DSP1A-L2-DC12V-R
Číslo dielu DSP1A-L2-DC12V-R Výrobca Panasonic
popis RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13059 pcs Dátový hárok DSP1A-L2-DC12V-R.pdf
Zapnúť napätie (Max) 9.6 VDC Vypnúť napätie (Min) -
Stýl ukončenia PC Pin Spínacie napätie 250VAC, 30VDC - Max
séria DSP Čas uvoľnenia 5ms
Typ relé General Purpose obal Bulk
Prevádzková teplota -40°C ~ 60°C Prevádzka času 10ms
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Sealed - Fully Detailný popis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktné hodnotenie (aktuálne) 8A Kontaktný materiál Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktný formulár SPST-NO (1 Form A) Napätie cievky 12VDC
Typ cievky Latching, Dual Coil Odolnosť cievky 480 Ohms
Cievna sila 300 mW Prúd cievky 25.0mA