DSC2C01R0L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DSC2C01R0L
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu TRANS NPN 100V 0.02A MINI3
listoch: DSC2C01R0L.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie DSC2C01R0L
Číslo dielu DSC2C01R0L Výrobca Panasonic
popis TRANS NPN 100V 0.02A MINI3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 809836 pcs Dátový hárok DSC2C01R0L.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 100V Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic 200mV @ 1mA, 10mA
Typ tranzistorov NPN Balík dodávateľov zariadení Mini3-G3-B
séria - Výkon - Max 200mW
obal Original-Reel® Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ostatné mená DSC2C01R0LDKR Prevádzková teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia - Prechod 140MHz Detailný popis Bipolar (BJT) Transistor NPN 100V 20mA 140MHz 200mW Surface Mount Mini3-G3-B
Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce 400 @ 2mA, 10V Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 1µA
Prúd - zberač (Ic) (Max) 20mA Číslo základnej časti DSC2C01