DSC2002S0L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DSC2002S0L
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu TRANS NPN 50V 0.5A MINI3
listoch: DSC2002S0L.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie DSC2002S0L
Číslo dielu DSC2002S0L Výrobca Panasonic
popis TRANS NPN 50V 0.5A MINI3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 477082 pcs Dátový hárok DSC2002S0L.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 50V Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic 600mV @ 30mA, 300mA
Typ tranzistorov NPN Balík dodávateľov zariadení Mini3-G3-B-B
séria - Výkon - Max 200mW
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ostatné mená DSC2002S0LCT Prevádzková teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia - Prechod 160MHz Detailný popis Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 500mA 160MHz 200mW Surface Mount Mini3-G3-B-B
Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce 170 @ 150mA, 10V Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 100nA (ICBO)
Prúd - zberač (Ic) (Max) 500mA Číslo základnej časti DSC2002