DSA2001S0L
PanasonicPanasonic
Panasonic
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DSA2001S0L
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu TRANS PNP 50V 0.1A MINI3
listoch: DSA2001S0L.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie DSA2001S0L
Číslo dielu DSA2001S0L Výrobca Panasonic
popis TRANS PNP 50V 0.1A MINI3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1988704 pcs Dátový hárok DSA2001S0L.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 50V Vce sýtosť (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 10mA, 100mA
Typ tranzistorov PNP Balík dodávateľov zariadení Mini3-G3-B
séria - Výkon - Max 200mW
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ostatné mená DSA2001S0L-ND
DSA2001S0LTR
Prevádzková teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia - Prechod 150MHz Detailný popis Bipolar (BJT) Transistor PNP 50V 100mA 150MHz 200mW Surface Mount Mini3-G3-B
Zvýšenie prúdu DC (hFE) (Min) @ Ic, Vce 290 @ 2mA, 10V Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 100µA
Prúd - zberač (Ic) (Max) 100mA Číslo základnej časti DSA2001