CP-1700SCRT
PanasonicPanasonic
CP-1700SCRT Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CP-1700SCRT
Výrobca / Značka: Panasonic
Popis produktu BATTERY NICAD 1.2V 1.7AH 4/5 SC
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
  • správa
Špecifikácie CP-1700SCRT
Číslo dielu CP-1700SCRT Výrobca Panasonic
popis BATTERY NICAD 1.2V 1.7AH 4/5 SC Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 4105 pcs Dátový hárok
závažia 45.81g Napätie - hodnotené 1.2V
Stýl ukončenia Solder Tab Štandardný čas nabíjania 16Hrs
Štandardný nabíjací prúd 170mA Veľkosť / rozmer -
Informácie o preprave - séria Cadnica
Ostatné mená SY119T Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Miera vybíjania 340mA
Detailný popis 4/5 SC 1.2V Nickel Cadmium Battery Rechargeable (Secondary) 1.7Ah kapacita 1.7Ah
Chémia batérie Nickel Cadmium Veľkosť bunky batérie 4/5 SC
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CP-1700SCRL4X2
CP-1700SCRL4X2
výrobcovia: Panasonic
popis: BATT PACK 9.6V 1700MAH NICAD
Skladom: 5371 pcs
Stiahnuť ▼: CP-1700SCRL4X2.pdf
RFQ
CP-221 1
CP-221 1" BL100'
výrobcovia: 3M
popis: HEATSHRINK CP221 1" X 100' BLK
Skladom: 5528 pcs
Stiahnuť ▼: CP-221 1" BL100'.pdf
RFQ
CP-2 NT
CP-2 NT
výrobcovia: Bivar, Inc.
popis: HANDLE PCB 1.13X0.88" NYL NAT
Stiahnuť ▼: CP-2 NT.pdf
CP-1700SCRL3X2
CP-1700SCRL3X2
výrobcovia: Panasonic
popis: BATT PACK 7.2V 1700MAH NICAD
Stiahnuť ▼: CP-1700SCRL3X2.pdf
CP-191064-10-X
CP-191064-10-X
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: LABEL ID PRODUCT
Stiahnuť ▼: CP-191064-10-X.pdf
CP-2 WE
CP-2 WE
výrobcovia: Bivar, Inc.
popis: HANDLE PCB 1.13X0.88" NYL WHT
Stiahnuť ▼: CP-2 WE.pdf
CP-1700SCRL5X2
CP-1700SCRL5X2
popis: BATT PACK 12.0V 1700MAH NICAD
Stiahnuť ▼: CP-1700SCRL5X2.pdf
CP-1700SCRL3X1
CP-1700SCRL3X1
popis: BATT PACK 3.6V 1700MAH NICAD
Stiahnuť ▼: CP-1700SCRL3X1.pdf
CP-2 BK
CP-2 BK
popis: HANDLE PCB 1.13X0.88" NYL BLK
Stiahnuť ▼: CP-2 BK.pdf
CP-221 1 1/2
CP-221 1 1/2"BL 100'
výrobcovia: 3M
popis: HEATSHRNK CP221 1-1/2" X 100'BLK
Stiahnuť ▼: CP-221 1 1/2"BL 100'.pdf
CP-1700SCRL5X1
CP-1700SCRL5X1
popis: BATT PACK 6.0V 1700MAH NICAD